Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dogajanje je postavljeno v čas, ko se je dvorana skrivnosti prvič odprla
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Top posters
Felicia Grey
Nathalie Hill I_vote_lcapNathalie Hill I_voting_barNathalie Hill I_vote_rcap 
Amelia Love
Nathalie Hill I_vote_lcapNathalie Hill I_voting_barNathalie Hill I_vote_rcap 
Scarlett Momsen
Nathalie Hill I_vote_lcapNathalie Hill I_voting_barNathalie Hill I_vote_rcap 
Nathalie Hill
Nathalie Hill I_vote_lcapNathalie Hill I_voting_barNathalie Hill I_vote_rcap 
Luke B. Lefévre
Nathalie Hill I_vote_lcapNathalie Hill I_voting_barNathalie Hill I_vote_rcap 
Letni čas
Nathalie Hill Autumn10
House points
Gryfondom: 0 Spolzgad: 0 Drznvrran: 0
Pihpuff: 0

 

 Nathalie Hill

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Nathalie Hill
Spolzgad
Spolzgad
Nathalie Hill


Število prispevkov : 4
Join date : 15/11/2010

Character sheet
Denar: 50G 0S 0F

Nathalie Hill Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nathalie Hill   Nathalie Hill I_icon_minitimePon Nov 15, 2010 10:12 pm

Who are you?

IME:Nathalie
PRIIMEK: Hill
STAROST: 15 let
LETNIK: 5.
FACE CLAIM: Taylor Momsen

What does you look like?

SLIKA: Nathalie Hill 41959142

VIDEZ: Moj videz me niti ne skrbi, sem takšna kakršna pač sem in ne nameravam se spreminjati zato mi prosim ne zamerite, da bom napisala bolj malo. Torej, moji lasje so svetli, tako svetli, da so že skoraj beli, kar ste gotovo že ugotovili. Navadno so kratko sotriženi in štrlijo na vse strani, razen takrat seveda, ko se potrudim in jih spravim v red z glavnikom in čarobno palico. Verjemite, da se mi tega ne početi vedno, zato je moj navadni izgled zelo neurejen. No in zdaj k mojim očem, so nekakšna mešanica med modro in zeleno in po moje ravno pravšnje za moj obraz. Sem visoka, okoli sedemdeset centimetrov, kar se zdi meni malo preveč, ampak važno je, da svoje telo dobro obvladujem. Ljudje (bunkeljni) mi govorijo, da bi bila lahko model. Ja seveda... Nikoli se ne oziram na to kar pravijo bunkeljni. (pet vrstic)

Now and forever

OSEBNOST: Moja osebnost... bolj težka naloga, vsaj zame nisem ravno dobra v opisovanju svojega karakterja. Sem precejšnja pesimistka, po mnenju drugih in realistka po mojem mnenju. Vse stvari vidim v temni luči in to mi je všeč, seveda to tudi pokažem ne nameravam se pretvarjati, da mi je nekaj všeč in, da sem nad nečem navdušena čeprav v resnici nisem. Seveda se tudi jaz kdaj pretvarjam, kdo se pa ne? In zato imam tudi precejšen talent. Nihče nikoli ne ugotovi kdaj lažem in kdaj govorim resnico. Prav tako ne ugotovijo kaj si mislim o neki zadevi, moj obraz je vedno maska brezbrižnosti. Nočem se osramotiti s tem, da bi tako kot druge punce pretirano kazala čustva. Mislim, da to ničemur ne koristi. Ampak vsak je človek zase, tudi razmišljamo drugače, tako, da se ne smete preveč ozirati na moje mnenje. Tisto s čimer se najraje ukvarjam je vsekakor quidditc in letanje na metli. Uživam v tisti hitrosti vetru in višini. Višina mi je še posebej všeč. Tam se počutim varno, gotovo vam zveni smešno ampak je res. Višina je nekaj kar me sprošča, včasih ponoči zlezem na grajsko streho. Vem, da ne bi smela ampak, kaj, ko tako uživam v tistem razgledu... In ja sem bolj nočni človek po noči se sprehajam po gradu in ga raziskujem in ker moram vedno kršiti vsaj eno pravilo se podnevi večkrat izmuznem v gozd. Ne obsojajte me preveč! To sem pač jaz...
ZGODOVINA: Rodila sem se v čistokrvni čarovniški družini in na to sem seveda zelo ponosna. Vsa moja družina in vsi moji sorodniki so bili v Spolzgadu za časa šolanja. Smo torej čista Spolzgadovska družina in verjemite, da mi je to zelo všeč. Preziram vse čarovnike iz bunkeljskih družin, no ja vsaj načeloma... Rodila sem se v velikem dvorcu na severu Irske, ki je v lasti naše družine že stoletja dolgo. Zgradili so ga v srednjem veku, moja prednica Elizabeth Drove, ki je dala dvorec zgraditi je še posebej slovela po tem, da se je vsaj milijonkrat pustila bunkeljnem "zežgati" na grmadi. No ampak dovolj o tem. Vedno sem bila zelo bister otrok in hitro sem se učila. Mama me je kljub temu, da je to proti pravilom z svojo čarobno palico učila čarati. Predvsem tiste temne sile. Že zelo zgodaj sem se naučila pravilno izvajati vse tri žrele kletve( seveda nisem še nikogar ubila, niti mačke ne). Prav tako sem se učila druge kletve in tudi navadne uroke. Pri enajstih letih sem šla, kot je bilo pričakovano na bradavičarko. Bila sem najboljša v letniku, zaradi vsega tega predznanja, ki mi ga je v glavo vbila mami in nekaj je tudi tistega znanja, ki mi ga je v glavo vbil oče. Moje življenje je na splošno zelo prijetno.

Magic things

PALICA: tisa, feniksovo pero, 28 centimetrov
NAJPRIMERNEJŠI DOM ZA VAŠ LIK: Spolzgad
AJNEPERH: Želim si biti najboljša. Vedno in povsod.
BAVKAR: ogenj
VARUH: kača, to je vendar znak spolzgada.
Nazaj na vrh Go down
Felicia Grey
Ravnateljica
Ravnateljica
Felicia Grey


Število prispevkov : 110
Join date : 26/10/2010

Character sheet
Denar: 50G 0S 0F

Nathalie Hill Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nathalie Hill   Nathalie Hill I_icon_minitimePon Nov 15, 2010 10:16 pm

Dobro Very Happy

Sprejeta v Spolzgad
Nazaj na vrh Go down
https://hogwarts234.slovenianforum.com
 
Nathalie Hill
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Hogwarts :: Začetek :: Avla-
Pojdi na: